Hlavní partneři

REGULUS spol. s r. o.

www.regulus.cz REGULUS spol. s r. o.
Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých čtyřech dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb. Díky našemu týmu odborníků na alternativní energie jsme dokázali navrhnout a realizovat velkou řadu projektů pro rodinné domy i velkých projektů podle individuálních požadavků našich zákazníků. Stali jsme se tak jednou z nejvýznamnějších společností v oboru.

Rozhovor s Pavlem Kučerou, majitelem a ředitelem firmy Regulus

  

Xella CZ, s.r.o.

www.ytong.cz Člen CPD Xella CZ, s.r.o.
Kompletní systém pro hrubou stavbu i povrchové úpravy nabízí  bez nadsázky hotové a pohodlné řešení od projektu po celý životní cyklus stavby. S realizacemi  pasivních domů mají u Ytongu již více než deset let zkušeností a nabízí několik efektivních řešení, včetně jednovrstvého zdění bez zateplování. Díky svým unikátním vlastnostem vykazuje tento materiál opakovaně vynikající výsledky v Blower door testech, ověřujících neprůvzdušnost obálky pasivních budov.

Lehké tvárnice z přírodních materiálů mají výborné tepelněizolační vlastnosti a pro jednovrstvé zdění bez zateplování je určena speciální tepelněizolační řada. Komponenty z Ytongu jsou nehořlavé, minimalizují podmínky pro vznik plísní a nepodporují vznik tepelných mostů. Systém již několik let nabízí řešení doslova od sklepa po střechu, mezi inovace poslední doby patří systémové doplňky pro vnější i vnitřní povrchové úpravy stěn. Výrobce tak garantuje celkové řešení stěny.

VELUX Česká republika, s.r.o.

www.velux.cz VELUX Česká republika, s.r.o.
 Již 75 let vytváří skupina VELUX lepší životní podmínky lidem na celém světě a zpřístupňuje jim denní světlo a čerstvý vzduch střešními okny. V našem výrobním programu jsou střešní okna, světlíky, stejně jako žaluzie, rolety a inteligentní ovládací prvky pro domácnosti. V oboru střešních oken nastavujeme trendy pro celé odvětví – ať už jde o cenově dostupné trojsklo představené v roce 2017 nebo inteligentní řízení vnitřního prostředí našich domovů VELUX ACTIVE, který bude uveden na trh v průběhu letošního roku. Tyto produkty přispívají k zajišťování zdravého a udržitelného prostředí v interiérech pro práci a studium i hru a relaxaci. Fungujeme globálně – prodáváme a vyrábíme ve více než 40 zemích a na celém světě zaměstnáváme na 9 500 lidí. Vlastníkem skupiny VELUX je společnost VKR Holding A/S, jejíž akcie drží několik nadací a rodina zakladatele.

Rozhovor s Dagmar Plevačovou, generální ředitelkou firmy VELUX

Partneři

2VV s.r.o.

www.2vv.cz
Firma 2VV je renomovaný výrobce vzduchových clon, větracích a rekuperačních jednotek, vytápěcích jednotek. Společnost byla založena v roce 1995 v Pardubicích a od svého založení se věnuje vývoji energe­ticky úsporných zařízení v oblasti vzdu­chotechniky. Dnes patří právem do rodiny evropských výrobců díky kvalitním spolehlivým výrobkům a službám. Ve svém tradičním oboru, kterým je výroba vzduchových clon, se řadí mezi největší dodavatele na evrop­ském trhu. 2VV klade velký důraz na technologie a vývoj v oblasti výroby vzduchových clon, větracích a vytápěcích jednotek, ale v posledních letech právě také na vývoj vlastní regulace. Úspěšně tak roz­víjí portfolio rekuperačních jednotek, cí­lené především na komerční segment.

ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

www.asting.cz Člen CPD ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o
 ASTING od roku 2005 projektuje a realizuje výhradně na principu pasivního standardu. Zajišťuje pomoc při svépomocné výstavbě, technické dozory a poradenství. Vyvíjí a distribuuje systémy  MEDMAX, MAXPLUS aku, ideální pro výstavbu pasivních, nulových a nízkoenergetických domů, 100% úspěšných v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM a oceněných Zlatou medailí  (IBF Brno) a cenou Grand Prix (For Arch Praha).

Rozhovor s Vladimírem Nepivodou, majitelem firmy ASTING CZ pasivní domy

CIUR a.s.

www.ciur.cz Člen CPD CIUR a.s.
Co musí umět dobrá a hlavně zdravá izolace? Jako první vás asi napadne úspora nákladů za vytápění – tedy vytvoření tepelné pohody v zimních měsících. Dobrá izolace musí ale také umět odolat letním horkům a efektivně se vypořádat s vlhkostí a zabránit tak tvorbě plísní. Zkuste vsadit na jistotu a izolujte s celulózou! Celulózová izolace Climatizer Plus umožňuje domu „dýchat“ a vlhkost účinně nejen odvětrat, ale i vratně absorbovat jako přirozený akumulátor, čímž pomáhá unikátním způsobem vyrovnávat vlhkostní extrémy, aby plíseň neměla šanci. Celulóza výrazně vyniká v akumulaci tepla, proto zajistí v interiéru stabilnější teplotu. Výrobce CIUR a.s. poskytuje 20letou záruku.

Český Caparol s.r.o.

www.caparol.cz

FOR PASSIVE s.r.o.

www.for-passive.cz FOR PASSIVE s.r.o.
Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost. Naší hlavní náplní je montáž rekuperací, provádění Blower door testů, zhotovování vzduchotěsných obálek budov. Jsme výhradní dovozce inovativního výrobku Blowerproof Liquid Brush a Blowerproof Liquid- vzduchotěsná membrána, která je garancí pro Váš nízkoenergetický/pasivní dům, budovu. Vyspělá technologie, skelným vláknem vyztužená polymerová emulze.

 

KM BETA, a.s.

www.kmbeta.cz Člen CPD
Společnost KM Beta a.s. se specializuje se na výrobu betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel, pálených zdicích bloků, stropních vložek a nosníků a nově i suchých maltových směsí.Společnost své produkty vyrábí v pěti výrobních závodech ve Bzenci-Přívoze, Kyjově a v Hodoníně.
Tašky firmy KM Beta a.s. patří mezi špičkové krytiny splňující požadavky evropských norem.
Firma KM Beta a.s. se tak stává výrobcem uceleného sortimentu stavebních materiálů pro hrubou stavbu.

MATEICIUC a.s.

www.mateiciuc.cz MATEICIUC a.s.
Společnost MATEICIUC a.s. se zabývá výrobou plastových stavebních profilů, ochranných trubek, mikrotrubiček, hadic a dalších produktů, které vznikají extruzní technologií. Na trhu působíme déle než čtvrt století, za tu dobu jsme vybudovali značku, která je zárukou kvality v oboru. Naše výrobky se uplatňují jak v Česku, tak v zahraničí, kam míří každoročně až 70 % naší produkce.

Rozhovor s Hanou Vondrákovou, manažerkou marketingu firmy MATEICIUC

 

ŠTORC TZB s.r.o.

www.storc.cz Člen CPD ŠTORC TZB s.r.o.
Firma ŠTORC vznikla roku 1992 jako specialista na aplikace s elektrickými topnými kabely. Od začátku své činnosti spolupracujeme s firmou DEVI. Následně jsme přidali do svého portfolia i jedinečné výrobky firmy RAYCHEM. Naše snaha o dodávku úsporných a komplexních řešení nás následně zavedla až k větrání domů se zpětným ziskem tepla (rekuperací). V roce 2005 jsme započali spolupráci s holandským výrobcem BRINK CLIMATE SYSTEMS. Od roku 2012 jsme jejich exklusivním dodavatelem pro Českou republiku.

Pořadatel
Hlavní partneři
Partneři
Záštita
Podpora