Rozhovor s Hanou Vondrákovou, manažerkou marketingu firmy MATEICIUC

Krátké představení společnosti

Naše společnost MATEICIUC a.s. se zabývá výrobou plastových stavebních profilů, ochranných trubek, mikrotrubiček, hadic a dalších produktů, které vznikají extruzní technologií. Na trhu působíme déle než čtvrt století, za tu dobu jsme vybudovali značku, která je zárukou kvality v oboru. Naše výrobky se uplatňují jak v Česku, tak v zahraničí, kam míří každoročně až 70 % naší produkce.

Proč jste se stali partnerem konference?

Fandíme inovacím! Svými výrobky se snažíme přispívat k úspoře energií. Většina našich stavebních profilů řeší detaily při zateplování budov, flexibilní potrubí KLIMAFLEX SB je součástí systémů řízeného větrání s rekuperací.

Co znamenají pro vaši společnost inovace?

V roce 2011 jsme otevřeli vlastní vývojové centrum s jasným směrem a cílem: vývoj a inovace jako budoucnost firmy. Do dvou let spatřila světlo světa díky inovaci stávajícího výrobku například trubka s antibakteriální a protiplísňovou úpravou KLIMAFLEX SB, pro rozvody vzduchu. V reakci na potřeby a požadavky zákazníků neustále vyvíjíme nové a zdokonalujeme stávající výrobky, především plastové stavební profily. Vývoj, inovace a hledání nových trhů jdou ruku v ruce!

V čem vidíte budoucnost ve Vašem oboru?

V používání moderních stavebních technologií, kde se budou uplatňovat kvalitní produkty dle srozumitelných a jednoznačných národních pravidel. Aktuální směr ve stavebnictví je zaměřen na snižování spotřeby energie nových i stávajících budov. Věříme, že se v tomto oboru můžeme v nejbližších letech dále úspěšně rozvíjet.

 

Ing. Hana Vondráková, marketing manager MATEICIUC, a.s.

MATEICIUC a.s.

Pořadatel
Hlavní partneři
Partneři
Záštita
Podpora